Gözyaşı Derneği Bağışlar
Kuran-ı Kerim
Kuran-ı Kerim
Afrika'da hafızlık talebeleri yoksulluk sebebiyle tahta levhalar üzerinde ezber yapıyorlar. Desteklerinizle onları Kur'an-ı Kerim'e kavuşturuyoruz.

İncele

Süt Veren Keçi
Süt Veren Keçi
Afrika'da zor şartlar altında yaşayan Müslüman kardeşlerimize sütünden faydalanabilmeleri için sizin desteğinizle süt veren keçi hediyoruz.

İncele

Emsinine Yetimhanesi
Emsinine Yetimhanesi
Afrika'nın Çad ülkesinde kimsesiz çocuklar için inşa ettiğimiz yetimhanemize destek olarak mazlumlara yardım elinizi uzatabilirsiniz.

İncele

Bir Hafız Yetiştirin!
Bir Hafız Yetiştirin!

İncele

Vacip-Adak-Akika Kurban - Yurt Dışı
Vacip-Adak-Akika Kurban - Yurt Dışı
Kurban ibadetinizi açlıkla mücadele eden Afrikalı mazlumlara bağışlayabilirsiniz.

İncele

Vacip-Adak-Akika Kurban - Yurt İçi
Vacip-Adak-Akika Kurban - Yurt İçi
Kurbanlarınızı Türkiye'mizde ilim talebeleri ve ihtiyaç sahibi aileleri ulaştırıyoruz.

İncele

Bayramlık Hediyesi
Bayramlık Hediyesi
Bir elbise hediye ederek yurtiçi ve yurtdışındaki bir yetimin ya da ihtiyaç sahibi bir çocuğun yüzünün gülmesine vesile olabilirsiniz.

İncele

Fitre
Fitre
Yoksulluk ve sefaletin ocaklarından eksik olmadığı kardeşlerimize fitrelerinizi ulaştırıyoruz.

İncele

Zekat Bağışı
Zekat Bağışı
Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Zekatlarınızı ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

İncele

Sadaka
Sadaka
Müslüman kardeşlerimize sadaka verin, iyiliği dünyaya yayın

İncele

Ramazan Kumanyası
Ramazan Kumanyası
Bu Ramazan kumanya paketlerinizi derneğimiz aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaç sahiplerine ulaştırın

İncele

İftar
İftar
Binlerce ihtiyaç sahibi, hayırseverlerin destekleriyle iftar yapıyor; Ramazan’ın paylaşma ve yardımlaşma duygusunu yüreğinde yaşıyor.

İncele

HİJYEN PAKET
HİJYEN PAKET
Koronavirüs sebebiyle evinden çıkamayan yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahiplerine hijyen paketi ulaştırıyoruz.

İncele

GIDA PAKET
GIDA PAKET
Gıda malzemeleri bağışı yaparak evden çıkamayan ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarını normal bir şekilde devam ettirmelerini sağlayabilirsin.

İncele

İdlib ve Afrin'e Kış Yardımı
İdlib ve Afrin'e Kış Yardımı
Soğuk kış günlerinde İdlib ve Afrin'deki kardeşlerimiz yeterli giyeceğe ve yakıta ulaşamadıkları için üşüyorlar.

İncele

Katarakt Ameliyatı
Katarakt Ameliyatı
Afrika’da yüksek sıcaklıktaki hava koşulları,iklim şartları ve yetersiz beslenme sebebiyle bir çok insan çok genç yaşlarda katarakt olarak görme yeteneğini kaybediyor.

İncele

Aramızda Engel Yok!
Aramızda Engel Yok!
Fiziksel ya da zihinsel hastalıklarla mücadele eden vatandaşlarımızın tekerlekli sandalye, protez, tedavi ve bakım maliyetleti vb. ihtiyaçlarını karşılıyoruz!

İncele

Gözyaşı Eğitim ve Yardımlaşma Derneğimiz, din, dil, ırk ayrımı yapmadan Dünya üzerindeki her mazlumun ve ihtiyaç sahibinin gözyaşını bir nebze olsun dindirebilmek için 2010 yılından bu yana üstün bir gayret göstermektedir. Sosyal sorumluluk bilinc

i ile hareket eden Gözyaşı Derneği olarak bizler; hayırseverlerimizin ve yardımsever gönüllülerimizin desteğiyle yürüdüğümüz bu güzel yolda daha nice hizmetler yapmak için çalışmaya devam etmekteyiz. Yurtiçi ve Yurtdışında Aktif Olarak Hizmet Verdiğimiz Faaliyet Alanları: -Hafızlık ve İslami İlimler Eğitimi -İnsani Gıda Yardımı (Erzak, İftar, Ekmek Dağıtım vb.) -Sağlık Hizmetleri ve Desteği -Su Kuyusu Açmak (Afrika, Arakan vb.) -Kurban Kesimi (Adak, Akika vb.) -Yetim ve İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Eğitim Desteği -Sokak Hayvanlarına Gıda Yardımı -Engelli Yardımları -Eşya Yardımı

Kurban Bagisi 

Gözyasi Derneği Misyonumuz Gözyaşı Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, hafızlık ve İslami ilimler sahasında kaliteli bir nesil yetiştirmek için gösterilen gayretlerin yanında, savaşlar, doğal afetler gibi pek çok nedenle dünyanın herhangi bir yerinde çaresiz kalmış tüm muhtaçlara sahip çıkma ilkesini misyon edinerek, emin adımlarla yürümektedir. Kısaca Misyonumuz; -Değişen dünyamızda en temel değer yargılarımızdan olan yardım

developer bilisim