SU KUYUSU

Afrika ve Asya’da binlerce insan temiz su içemiyor. Kirli sulara bağlı hastalıklar yüzünden binlerce kişi ölüyor. Gözyaşı derneği su kuyu projeleri ile bölgelerde su kuyuları açarak, İnsanlara ve diğer canlılara temiz su sağlıyor.

Projeyi İncele
SU KUYUSU

ACİL YARDIM

Dünyanın dört bir yanında sosyal, ekonomik ve doğal afetler sonucu mazlum ve mağdur durumda olan insanlara yönelik bağışçılarımızın destekleriyle acil yardım bekleyen konularda İnsani yardım faaliyetlerinde bulunuyoruz.
 

Projeyi İncele
ACİL YARDIM

ZEKAT

Sizlerden almış olduğumuz zekatları Kur'an-ı Kerim'de belirtilen ölçüler çerçevesinde mazlumlara ulaştırıyor, yüzlerini gülümsetiyoruz.

Projeyi İncele
ZEKAT

EĞİTİM

Gözyaşı derneği, asıl hedefi sömürge altında olan ülkelerdeki mazlum insanlara eğitim alma imkanları sunup kendi ayakları üzerinde durabilmelerini sağlamaktır.
“İnsanı eğitimle yeşert”

Projeyi İncele
EĞİTİM

KALICI ESER

Gözyaşı Derneği olarak, hayırseverlerin destekleriyle dünyanın dört bir yanında cami, mescid, medrese ve yetimhaneler inşa ediyoruz.

Projeyi İncele
KALICI ESER

KURBAN

Gözyaşı derneği, Senenin 365 günü yurtiçi ve yurtdışı kurban bağışı emanetlerinizin vekaletini alarak kesimini gerçekleştirip gerçek ihtiyaç sahipleriyle paylaşmaktadır.

Projeyi İncele
KURBAN

RAMAZAN

Gözyaşı derneği, ‘11 ayın sultanı’ Ramazan’da hayırseverlerin bağışlarını afrika, Asya ve Ortadoğu olmak üzere 15 ülkedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Ramazan 2020 yardım çalışmaları “Ramazan paylaştıkça güzel” sloganıyla start vermiştir.
Hayırlı mübarek olsun

Projeyi İncele
RAMAZAN

Genel Bağış

Tüm Genel Bağış

Kuyular

Tüm Kuyular

Projeler

Tüm Projeler

Afrika, Asya ve Ortadoğu ülkelerinde, sosyal sürdürülebilir projelerimizle hane hane, kabile kabile, şehir şehir yardımlarınızı ulaştırıyoruz.